תלפיות החדשה
תלפיות החדשה עושה מהפך ומחדשת את פני האזור. תלפיות החדשה - 8 בנייני מגורים שבמרכזם פארק פנימי רחב ידיים בן כ- 6 דונם עם מדשאות ומשחקים, הממוקם בדרך בית לחם. בסמוך לתלפיות החדשה גני ילדים בתי ספר ומוסדות חינוך של שכונות ארנונה ובקעה: בית ספר זלמן ארן, והחוגים במתנ"ס.
בשנים האחרונות רחוב דרך חברון הופך ל"סוהו" של ירושלים. בקצה הרחוב נמצא תיאטרון החאן, לאחרונה הוקם מועדון המוסיקה התוסס הזאפה, ובעתיד תוקם הגרסה הירושלמית של מתחם התחנה בת"א. מתחם הרכבת ההיסטורית בירושלים הופך למתחם תרבות ופנאי עם מבנים מחודשים, קרונות משופצים, בתי קפה, מסעדות ואירועי תרבות. בנוסף לכל זה, אם חשקה נפשכם בחוויית קניה ופנאי ייחודית, יחכה לכם ממש מתחת לבית. תלפיות STREET MALL - מתחם עירוני יוקרתי הנבנה בתלפיות ויאוכלס בחנויות ומותגי אופנה מובילים, ובתי קפה.

היזמים מספרים את סיפור המהפך בתלפיות

תלפיות החדשה הוא פרי חזונן של 3 חברות ומשפחות ירושלמיות וותיקות: אביב, בליליוס ורוזנצוויג –ברוך, שיזמו ובנו עשרות פרויקטים איכותיים ברחבי הארץ. היזמים העומדים מאחורי המהפך בתלפיות החדשה, מדברים על המהפך ממש כמו שאבא גאה מדבר על הילד שלו. "גדולתו של המהפך שלנו, ואנחנו אומרים את זה במלוא הצניעות, הוא שלקחנו פרויקט דגל שישפיע על צביונה של שכונת תלפיות ולא להיפך. קל יותר להשתלב בתוך תבנית קיימת, אך אנחנו הפכנו את היוצרות".
"אנחנו בטוחים שתלפיות החדשה תהווה מוקד משיכה לאוכלוסיה צעירה ואיכותית ולשינוי מגמה ארוך טווח" הם מסכמים באופטימיות.